Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Drevená krabička
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 2 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Drevená krabička

Každá žena miluje šperky. My tu pre vás máme skvelý darček pre všetky vekové kategórie. Či už sa jedná o babičku, mamičku, sestru alebo kamarátku, záručný týmto darčekom potešíte. Zhotovíme vám na ňu potlač presne podľa vášho návrhu. Vložiť tak môžete fotografiu blízku obdarovanému, citát, logo alebo sa môžete inšpirovať v našej galérii motívov.

Drevená pamätnú krabička vo farbe gaštanu, ktorá vám poslúži na šperky, hodinky a iné drobnosti. Vonkajší náter je lesklý a vnútro krabičky tvorí biely zamat. rozmery 18x18x6cm

Vzory:
Navrhni si
Vendula T. 4.7.2018

Biela, malá

Krabička je krásná, elegantní. Uvnitř jemný bílý samet. Tisk by mohl být trochu více sytý, ale jinak v pořádku.

Kateřina M. 10.12.2018

Biela, velká

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Svadba
Sovičky
Jednoduché srdce
Malý princ
Květinový rámeček
DAB Jednorožec
I love
Jednorožec
Květinový rámeček
Karel Gott
Basketbal
Parkour - Zombie Apocalypse
Květinový rámeček
Queen
Steak master
Lietadlo
Rainbow heart
Policie
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske doplnky

Bavlnené ponožky
Kľúčenka ovál
Háčik na tašku
Nohavičky Short
Zobraziť viac