Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dievčenské tričko Melody
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 34 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Dievčenské tričko Melody

Slušivé tričko Melody je šité pre malé slečny presne tak, aby na ňom vynikol akýkoľvek rozprávkový potlač a aby zároveň nevyzeralo ako obyčajný vrece. Ozdobné rukávy a nariasené pod krkom poteší všetky malé princezné, ktoré chcú pekne vyzerať.

100% bavlna, gramáž: 150g / m², dievčenské strih s ozdobným nariasením pod krkom.

Navrhni si
SILVIA K. 1.7.2016

Biela, 140 (9-10)

Perfektné. Som maximálne spokojná.

Zuzana S. 24.10.2018

Biela, 128 (7-8)

Branislav Š. 27.6.2017

Biela, 140 (9-10)

Mariana M. 13.6.2017

Fuchsia, 104 (3-4)

Petra A. 8.3.2017

Biela, 152 (11-12)

Veronika S. 6.4.2016

Biela, 128 (7-8)

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Michael Jackson
I Love Paris
Jednorožec
Želva
Sovičky
Motýľ grunge
Srdce mozaika
Lienka cestovateľka
Jednoduché srdce
Big sister
Zaľúbené srdcia
Lienka
Cool!
Medvedík srdce
plachetnica
Malý princ
Heart beat
Zobraziť ďalšie

Ďalšie detská tričká a mikiny

Detské tričko
Detská mikina
Detské tričko s dlhým rukávom
Detské tepláky
Zobraziť viac