Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detské body krátky rukáv pruhované
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 11 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Detské body krátky rukáv pruhované

Roztomilé detské body s prúžkami ponúka nové kombinácie s vašimi návrhmi. V našom návrhári môžete vložiť ľubovoľnú vlastnú fotografiu či obrázok a vytvoriť si tak originálne detské body s potlačou. Svoje návrhy môžete tiež doplniť vtipnými potlačami a hláškami z našej ponuky.

Detské body s krátkym rukávom, 100% predpraná, česaná bavlna, gramáž 200 gms, rebrované manžety, 3 patentky bez prímesi niklu na spodnom leme

Navrhni si
Dominika S. 28.7.2015

Tmavě modrá/bílá, 6-12m

Kateřina K. 10.7.2015

Tmavě modrá/bílá, 0-3m

Nápis není úplně rovně

Andrea D. 27.2.2014

Tmavě modrá/bílá, 6-12m

Krasne...super kvalita aj prev

Silvia L. 21.12.2017

šedá/bílá, 6-12m

Zuzana F. 10.12.2015

šedá/bílá, 0-3m

Radek J. 23.7.2015

Čierna a biela, 0-3m

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

ČSSR
Camper Van
Jednoduché srdce
I love
Malý princ
Medvedík srdce
Malý potápěč
Pulp Fiction
Lev
Hamburger
Bublina bez textu
Lakosťa
Norsko
Kotva
Tuzex
Starwars coffee
Kitty Kiss
Sob Rudolf
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body krátky rukáv premium
Detské body krátky rukáv BIO
Detské body dlhý rukáv BIO
Tričko pre bábätká
Zobraziť viac