Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detské body krátky rukáv pruhované
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 11 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Detské body krátky rukáv pruhované

Roztomilé detské body s prúžkami ponúka nové kombinácie s vašimi návrhmi. V našom návrhári môžete vložiť ľubovoľnú vlastnú fotografiu či obrázok a vytvoriť si tak originálne detské body s potlačou. Svoje návrhy môžete tiež doplniť vtipnými potlačami a hláškami z našej ponuky.

Detské body s krátkym rukávom, 100% predpraná, česaná bavlna, gramáž 200 gms, rebrované manžety, 3 patentky bez prímesi niklu na spodnom leme

Navrhni si
Dominika S. 28.7.2015

Tmavě modrá/bílá, 6-12m

Kateřina K. 10.7.2015

Tmavě modrá/bílá, 0-3m

Nápis není úplně rovně

Andrea D. 27.2.2014

Tmavě modrá/bílá, 6-12m

Krasne...super kvalita aj prev

Silvia L. 21.12.2017

šedá/bílá, 6-12m

Zuzana F. 10.12.2015

šedá/bílá, 0-3m

Radek J. 23.7.2015

Čierna a biela, 0-3m

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

ČSSR
Camper Van
Jednoduché srdce
I love
Malý princ
Medvedík srdce
Malý potápěč
Kotva
Lakosťa
Bublina bez textu
Hamburger
Kitty Kiss
Sob Rudolf
Pulp Fiction
Starwars coffee
Tuzex
Konečně na svobodě
I Love milk
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body dlhý rukáv BIO
Detské body krátky rukáv premium
Polo pre bábätko
Detská čiapka s uzlom
Zobraziť viac