Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detská športová bunda Baseball
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 8 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Detská športová bunda Baseball

Skvele padnúce mikina a bunda v retro štýle amerického baseballu, ktorú ti potlačíme presne podľa tvojho návrhu. Vložiť na ňu môžeš buď vlastný nápis, obrázok alebo dokonca fotku. Ak sa na vlastnú potlač úplne necítiš, prezri si už hotové designy, ktoré sme pripravili a určite nájdeš ten svoj. Ponúkame tiež možnosť nesmrteľné výšivky. Zvečniť si aj na bundu môžeš svoje iniciály alebo meno tvojho športového klubu. Dostupná vo veľkostiach pre deti od 3 do 12 rokov a ďalej tiež vo veľkostiach XS-XXL pre dospelých.

300 g/m², Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, unisex.

Navrhni si
Kateřina R. 13.12.2017

Šedý melír/Šedá, 152 (11-12)

Barva dle obrázku je bílá, mikina přišla šedá, potisk byl volen tmavě šedý, logo instagramu mělo v grafickém nástroji stejný kód barvy jako nápis, v reálu se ale jedná o úplně jinou šedou. Editor mne bohužel neupozornil, že @ se na tisku neukáže a pointa odkazování na instagramový profil je ta tam. Materiál je ok, ale barva naprosto odlišná. Patentky zvenku jsou olepené, což bych ale vůbec neřešila, kdyby byl zbytek ok.

Milan S. 1.12.2017

Black/Charcoal, 128 (7-8)

Hana T. 30.11.2016

Zelená/Bílá, 152 (11-12)

Veronika R. 25.11.2016

Zelená/Bílá, 128 (7-8)

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

heart balloon
King
Michael Jackson
I love
Big sister
liška
The Best of underground
I'm limited edition
Baseball
Guy Fawkes - Anonymous
Thanks wikipedia
Keep calm
Zamilovaní sobíci
Parkour - Zombie Apocalypse
Fotbalový míč
Jednoduché srdce
Fotbalový míč
Freddie Mercury
Zobraziť ďalšie

Ďalšie detská tričká a mikiny

Detské tričko
Dětské tričko Premium
Detská mikina
Detské tričko s dlhým rukávom
Zobraziť viac