Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detská polokošeľa
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 5 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Detská polokošeľa

Slávnostnejší verzia detského tričká, ktorá sa bude vašou ratolesti báječne hodiť na všetky zvláštne príležitosti, ako sú Skolkovo besiedky, odovzdávanie vysvedčení alebo narodeninové párty kamarátov. Polotričko navyše potlačíme presne podľa vášho návrhu, môžete na ňu dať svoj vlastný obrázok, nápis alebo dokonca fotku. A ak nemáte dostatok vlastných nápadov, ráčte sa inšpirovať našimi pripravenými designy, tých detských máme habadej.

180 g / m², 100% česaná bavlna, výstužná páska za krkom, zapínanie na 2 gombíky.

Navrhni si
Zuzana K. 15.11.2016

Oranžová, 7-8

pěkné ale zbytečně široké na 7-8let

Martin D. 29.10.2018

Námornická modrá, 7-8

Dinh L. 21.5.2016

Sivá, 12-14

Eva K. 4.11.2015

Pacifická zelená, 7-8

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Baseball
Michael Jackson
Sandokan
Michael
Medvedík srdce
I love you
James Bond
Kočička
motorka
Happy Birthday Bear
iphone Baby
Vianočné sob
Cyklista
Liška
námorník
Pirát
Horoskop - blíženci
Zobraziť ďalšie

Ďalšie detská tričká a mikiny

Detské tričko
Detská mikina
Kinder-T-Shirt Baseball
Dětské tričko Premium
Zobraziť viac