Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tričko Trendy BC
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 81 zákazníkov Zobraziť komentáre (10)

Dámske tričko Trendy BC

Slušivý dámsky top s módnym strihom a ľahko riasenými rukávmi. Materiál je veľmi priedušný a jemný na dotyk, s jemným melírom. Stačí len vybrať vhodný potlač a za pár dní máte doma nový trendy kúsok do vášho šatníka. Vyniknú v dave s vlastným dizajnom!

Elegatné padnúce dámske tričko zo 100% predpranej bavlny z hrubej priadze, gramáž 150 gsm vyzerá ako melír, úzky okraj pri krku, skrátené rukávy, módne nařasenín na rukávoch s manžetami, postranné švy, ozdobné prešitie na spodnom šve, toto tričko má špecifické zemité farby , biela je ľahko do krémová a čierna s nádychom do šedej

Navrhni si
Simona V. 12.6.2018

Biela, M

Kristina M. 23.4.2017

Biela, XS

Katarína M. 29.6.2016

Biela, S

Michaela P. 30.1.2014

Biela, L

Martin H. 1.2.2013

Zelená, S

Pavla M. 23.12.2015

Fialová, L

Velikost sedí, čekala jsem jemnější materiál, ale triko je fajn. Barva odpovídá.

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

I love my boyfriend
Game over
Červený trpaslík
Dej ty pracky pryč
Prasátko
Lakosťa
Dolce & Banana
Goodbye Kitty
Paříž
Malý princ
I was born intelligent
Love
barney
DONT EAT YELLOW SNOW
Jednoduché srdce
Jednorožec
Heart beat
Lienka
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske tričko veľký výstrih
Ladies Elegance t-shirt
Dámske tričko V-výstrih
Zobraziť viac