Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tričko Trendy BC
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 81 zákazníkov Zobraziť komentáre (10)

Dámske tričko Trendy BC

Slušivý dámsky top s módnym strihom a ľahko riasenými rukávmi. Materiál je veľmi priedušný a jemný na dotyk, s jemným melírom. Stačí len vybrať vhodný potlač a za pár dní máte doma nový trendy kúsok do vášho šatníka. Vyniknú v dave s vlastným dizajnom!

Elegatné padnúce dámske tričko zo 100% predpranej bavlny z hrubej priadze, gramáž 150 gsm vyzerá ako melír, úzky okraj pri krku, skrátené rukávy, módne nařasenín na rukávoch s manžetami, postranné švy, ozdobné prešitie na spodnom šve, toto tričko má špecifické zemité farby , biela je ľahko do krémová a čierna s nádychom do šedej

Navrhni si
Simona V. 12.6.2018

Biela, M

Kristina M. 23.4.2017

Biela, XS

Katarína M. 29.6.2016

Biela, S

Michaela P. 30.1.2014

Biela, L

Martin H. 1.2.2013

Zelená, S

Pavla M. 23.12.2015

Fialová, L

Velikost sedí, čekala jsem jemnější materiál, ale triko je fajn. Barva odpovídá.

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

I love my boyfriend
Game over
Červený trpaslík
Dej ty pracky pryč
Prasátko
Lakosťa
Goodbye Kitty
Dolce & Banana
Paříž
Malý princ
I was born intelligent
Love
barney
DONT EAT YELLOW SNOW
Jednoduché srdce
Lienka
Heart beat
Michael Jackson
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske športové tričko
Dámske tričko veľký výstrih
Dámske tričko V-výstrih
Zobraziť viac