Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tričko dlhý rukáv
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 11 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Dámske tričko dlhý rukáv

Pohodlné tričko s dlhým rukávom je príjemné a zároveň praktické, navyše si ho môžete navrhnúť podľa seba. Pomocou nášho návrhára na neho ľahko vložíte fotku, obrázok či text, úplne podľa Vašej fantázie alebo si môžete zvoliť potlač s širokej ponuky našich hotových designov. Tričko s dlhým rukávom určite urobí radosť všetkým zimomřivým slečnám, dievčatám a ženám, ktoré chcú byť originálne aj za nevľúdneho počasia.

Dámske trendové tričko pre šport i voľný čas. Strih a materiál zvýrazňujúce dámsku siluetu. Dlhý rukáv pre chladnejšie dni. Veľmi kvalitná pletenina vyrobená zo 100% česanej priadze zaisťuje dlhodobú tvarovú stálosť. 95% česaná bavlna, 5% elastan. 180 g/m2.

Navrhni si
Marcel M. 20.12.2016

černá, XL

Tričko se mi zdá krátké oproti fotce v eshopu. Potisk skvělý.

Katarina V. 11.1.2015

Biela, S

trochu som bola prekvapena z velkosti potlace, vacsie ako som chcela,v navrhu mi to take velke neprislo.

Milos P. 18.2.2018

Tmavě růžová, S

Michal S. 13.12.2017

Biela, XL

Darina P. 21.10.2017

Biela, L

Šárka N. 28.2.2016

Biela, M

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Bábätko v bruchu
Michael Jackson
Heart beat
Converse
Malý potápěč
Bábätko v vrecku chlapček
Panda
Malý princ
Sandokan
Keep calm
Supermáma
Kotva
Miminko
Motýlí květina
Mačka a srdce
Dear
plachetnica
Kvetinové srdce
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko BC
Dámske tričko V-výstrih
Ladies Elegance t-shirt
Dámske tričko veľký výstrih
Zobraziť viac