Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tielko na ramienka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 1 zákazníkov Zobraziť komentáre (0)

Dámske tielko na ramienka[new product description]

Navrhni si
Monika M. 15.1.2019

Biela, S

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love you
Motorkár
limitovaná edícia
perfection
Malý princ
I love
Kotva
Michael Jackson
Kaktus samolepka
Zaľúbené srdcia
Jednorožec
Rámeček z motýlů
Mexická lebka
Srdce vánoce
Jednoduché srdce
Fotbalový míč
Mickey Mouse
ČSSR
Zobraziť ďalšie

Ďalšie tielka

Dámske tielko Tank Top
Dámske tielko Fruit of the Loom