Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tielko Fruit of the Loom
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 86 zákazníkov Zobraziť komentáre (12)

Dámske tielko Fruit of the Loom

Slušivé dámske tielko so špagetovými ramienkami. Tielko je zo 100% bavlny s vysokou gramážou látky, zachováva si tvarovú i farebnú stálosť. Užite si leto s vlastnoručne navrhnutým tielkom!

kvalitné a pekné tielko, gramáž 220 g/m2, 100% bavlna, tenké ramienka, obruba okolo výstrihu, dĺžka na boky.

Navrhni si
Renáta S. 24.2.2016

Temno modrá, M

Som veľmi spokojná s kvalitou aj s veľkosťou. Objednala som M-ko a je to presne také veľké ako má byť.

František Z. 22.4.2018

Fuchsia, M

Lívia K. 1.7.2016

černá, XL

Stanislava K. 17.6.2015

Biela, M

Soňa K. 26.4.2015

černá, M

Tomáš K. 23.3.2015

Biela, S

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Zdvíham kotvy
Dej ty pracky pryč
Nevěsta
Lakosťa
Sobík
In love
Cannabis
Dolce & Banana
ČSSR
Kozičky
Porn star
Štír
Haf Haf
Game over
Skeleton ruce
Mňam
Kačenka
BEEE
Zobraziť ďalšie

Ďalšie tielka

Dámske tielko Tank Top
Dámske tielko na ramienka