Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámska mikina s kapucňou
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 139 zákazníkov Zobraziť komentáre (24)

Dámska mikina s kapucňou

Skvelá dámska mikina s kapucňou a praktickou kapsou klokankou. Potlačíme Vám ju presne podľa návrhu. Buďte originálny a vytvorte si mikinu, v ktorej na ulici nestretnete tri ďalšie slečny. Môžete na ňu vložiť svoje fotky, vlastné texty, nápisy, obrázky, skrátka čokoľvek! Ak nemáte dostatok nápadov, sú tu pre Vás k inšpiráciu naše pripravenej designy. Mikinou s potlačou presne na mieru tiež určite urobíte radosť každej pani alebo slečne, ktorá je vyznávačkou ležérne, uvoľnené športovej módy, určite bude ideálnym darčekom.

dámska mikina s kapucňou, praktickú klokankou, v páse má ľahko priliehavý strih, 80% česaná bavlna 20% polyester, gramáž 280 gr/m2

Navrhni si
Katarína Ž. 21.12.2015

Tmavě růžová, S

super spracovanie,kvalitna vysivka,vsetko ako ma byt...

Ninka S. 27.11.2015

Blankytne modrá, S

Mikina je veľmi dobra pdporucam

Stanislav S. 19.1.2014

Biela, XL

Perfektná kvalita mikiny aj potisku super !!!

Vladimír M. 17.12.2018

Biela, L

Petra R. 12.12.2017

Blankytne modrá, XL

Viera C. 30.8.2017

Biela, M

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

I love my boyfriend
Keep calm
In love
MEME Troll
Dej ty pracky pryč
Cannabis
Okay
Malý princ
I love you
Love tree
Evolution Climber
Žena pohlaví symbol
I love wine
Drsná mačka
Starwars coffee
Apple Jobs
Sovičky
Bobr
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske mikiny

Dámska mikina bez kapucne
Dámska mikina na zips
Retro športová bunda Baseball unisex
Dámske tepláky