Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámska mikina s kapucňou
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 139 zákazníkov Zobraziť komentáre (24)

Dámska mikina s kapucňou

Skvelá dámska mikina s kapucňou a praktickou kapsou klokankou. Potlačíme Vám ju presne podľa návrhu. Buďte originálny a vytvorte si mikinu, v ktorej na ulici nestretnete tri ďalšie slečny. Môžete na ňu vložiť svoje fotky, vlastné texty, nápisy, obrázky, skrátka čokoľvek! Ak nemáte dostatok nápadov, sú tu pre Vás k inšpiráciu naše pripravenej designy. Mikinou s potlačou presne na mieru tiež určite urobíte radosť každej pani alebo slečne, ktorá je vyznávačkou ležérne, uvoľnené športovej módy, určite bude ideálnym darčekom.

dámska mikina s kapucňou, praktickú klokankou, v páse má ľahko priliehavý strih, 80% česaná bavlna 20% polyester, gramáž 280 gr/m2

Navrhni si
Katarína Ž. 21.12.2015

Tmavě růžová, S

super spracovanie,kvalitna vysivka,vsetko ako ma byt...

Ninka S. 27.11.2015

Blankytne modrá, S

Mikina je veľmi dobra pdporucam

Stanislav S. 19.1.2014

Biela, XL

Perfektná kvalita mikiny aj potisku super !!!

Vladimír M. 17.12.2018

Biela, L

Petra R. 12.12.2017

Blankytne modrá, XL

Viera C. 30.8.2017

Biela, M

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

I love my boyfriend
Keep calm
In love
MEME Troll
Malý princ
Cannabis
Okay
Love tree
Evolution Climber
I love wine
Žena pohlaví symbol
Drsná mačka
Starwars coffee
Apple Jobs
Sovičky
Melting rubiks cube
Kun
Bob Marley
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske mikiny

Retro športová bunda Baseball unisex
Dámska mikina bez kapucne
Dámska mikina na zips
Dámske tepláky