Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Batoh Urban
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Batoh Urban

Tento batoh v modernom Urban štýle je určený pre všetkých, ktorí majú radi módu, a chcú sa odlíšiť. Má jednoduchý minimalistický tvar, niekoľko priehradok zabezpečí prehľad vo vaších veciach. Polstrovaná zadná časť a polstrované, nastavitelné ramenné popruhy udržia váš chrbát v pohodlí. Predná biela časť je určena na potlač. Nechajte sa inšpirovať našími motívmi, alebo si vymyslíte svoj vlastný. Predstavivosti sa medze nekladú. Vyrazte do ulíc štýlovo!

Materiál: 100% polyester (600D / 300D). Polstrované, nastaviteľné ramenné popruhy a chrbát. Veľká hlavná priehradka. Vrecko na zips zo sieťoviny pod chlopňou. Kapacita: 10 ltr. Rozmery: 30 x 39 x 11 cm.

Navrhni si
Tereza V. 4.12.2018

Biela

Šedá na internetu se zdála mnohem tmavší než ve skutečnosti, ale jinak jsem s produktem opravdu spokojená.

Eva S. 8.8.2018

Biela

Super...nemám co dodat. Nakupovala jsem zde poněkolikáté a určitě ne naposledy.

Michal O. 28.5.2018

Biela

Tisk v pořádku, kvalitní a bez vad. Kvalita produktu zatím na výbornou (cca týden od zakoupení)

Miroslav P. 20.1.2019

Biela

Jana D. 6.11.2018

Biela

Hana P. 24.1.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

DAB Jednorožec
Jednoduché srdce
Jednorožec
Silueta auta
Heart beat
Prasátko
Mandala
Masaryk
Jackson
Simply the breast
Pulp Fiction Lego
Talk - tričko s fixou
Fixed it
Parkour - Zombie Apocalypse
Malý princ
Květinový rámeček
Jednorožec
Michael Jackson
Zobraziť ďalšie

Ďalšie škola

Bavlnený vak na chrbát
Linajkový denníček
Peračník all-inclusive
Batoh
Zobraziť viac