Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Batoh maľovanky
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 1 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Batoh maľovanky

Kupované aktovky do školy už ťa nudí? Čo tak si jednu priamo namaľovať sám? Špeciálne pre deti prichádzame s potlačami, ktoré si potom sami vymaľujete! Spolu s batohom obdržíte sadu 12 farieb na textil, ktoré môžete ľubovoľne miešať a kombinovať. Ak si vaše dieťa sa štetcom ešte dobre nerozumie, môžete batoh pomaľovať taky klasickými fixkami alebo dokúpiť fixky na textil. Podporte kreativitu svojich ratolestí a nechajte je vytvoriť svoj vlastný batoh, s ktorým sa budú pýšiť v škole pred spolužiakmi. Na výber máme motívy ako pre dievčatá, tak pre chlapcov! Pokiaľ si z našich omaľovánok nevyberiete, môžete si na batoh vložiť svoju vlastnú, alebo ho objednať prázdny a urobiť si z neho maliarske plátno.

Rozmery: 30 x 40 x 11 cm. Materiál: polyester, nastaviteľné popruhy, chytré priehradky aj na dokumenty - 2 hlavné veľké priehradky s vrecúškom na drobnosti vo vnútri, 2 bočné vrecká zo sieťoviny

Navrhni si
Miroslava H. 1.9.2018

černá

super spolupráce,komunikace a vše okolo, velice děkuji syn byl nadšený

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Ďalšie škola

Bavlnený vak na chrbát
Linajkový denníček
Batoh
Peračník
Zobraziť viac