Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
[new product]
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 3 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

[new product][new product description]

Navrhni si
František K. 15.1.2019

černá

Uchycení SPZ v rámečku by mohlo být kvalitnější, ale jinak drží.

Lenka K. 22.12.2018

černá

Vše perfektní, rychlost výroby, dodání a práce skvělá ????????

Iveta P. 13.9.2018

černá

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Rybaření
Fotbalový míč
I love
Parkour - Zombie Apocalypse
Medvedík srdce
Vegetarián
Kačenka
I am magical
[admin název motivu]
Méďa
Evolution Ufo
Obláčik
Player A
Alien
Guy Fawkes - Anonymous
Kawaii cupcake
Stop Wars
Zobraziť ďalšie

Ďalšie autopríslušenstvo

Clona do auta